• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/uvcdezenfeksiyoncihazlari
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905496607715
 • https://www.twitter.com/uvcsistemleri
 • https://www.instagram.com/uvcdezenfeksiyoncihazlari/?hl=tr
 • https://www.youtube.com/channel/UCf5eauiGZUw3qoqr6D2ZxwQ
     English
  • UVC Hava ve Yüzey Temizleme Sistemleri
  • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
  • UVC Dezenfeksiyon Sistemleri

Nikah Ve Düğün Salonlarında UVC ile Dezenfeksiyon Çözümleri

Nikah Ve Düğün Salonlarında UVC ile Dezenfeksiyon Çözümleri

 

Bilindiği üzere, Dünya Sağlık Örgütü tarafından “Pandemi” kapsamına alınan Yeni Koronavirüs (COVID-19) salgınının yayılmasının önlenmesine yönelik, nikah ve düğün salonlarının faaliyetlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilmesi amacıyla bazı tedbirler alınmıştır.

Bu tedbirler arasında el dezenfektanı, maske kullanımı, ateş ölçümü, sosyal mesafenin korunması vb. önlemler yer almaktadır. Nikah ve düğün salonlarında, kalabalık bir topluluğun yan yana gelmesi nedeniyle bulaşıcılık riski yüksek olduğundan, alınan önlemlere ilaveten mekanın büyüklüğü ve içerideki kişi sayısına göre farklı çözümler oluşturularak bulaşıcılık riski en aza indirgenebilir.

Hava Sterilizasyon sistemlerimiz içerisinde Eco modeller daha çok ufak ve kişi sayısının az olduğu yerler için tasarlanmıştır, ancak nikah ve düğün salonlarında gerek alan büyüklüğü, gerekse de kişi sayısı açısından bakıldığında UV Safe Air doğru bir çözüm olacaktır. UV Safe Air hava sterilizasyon sistemi farklı güçlerde modellere sahiptir. 30,60 ve 90 metrekarelik alanlara 1 er adet cihaz ile saatte 3 kez havanın cihaz içerisinden geçirilerek sterilize edilmesi mümkünken, daha büyük metrekare alanlara yine metreküp hesabına göre en güçlü modelden 1’den fazla cihaz koymak gerekebilir.

Damlacıkların yüzeyi kirletmesi nedeniyle, yüzeylerin de belli periyotlar ile sterilize edilmesi gerekmektedir.  Yüzeylerin dezenfeksiyonu için UV Surface Eco ürünümüz ile salonlar kapandıktan sonra (içerde insan yokken) açık ışıma yoluyla yüzeylerin dezenfeksiyonunu sağlamak mümkün olacaktır. Sterilize edilmek istenilen yüzeylerin çokluğu, alan büyüklüğü gibi etkenler çerçevesinde birden fazla UV Surface Eco cihaz veya UV Surface yüzey sterilizasyon cihazımız kullanılabilir.

Sterilizasyon açısından dikkat edilmesi gereken bir diğer bölüm de gelin hazırlanma odası, büfeler, personel dinlenme alanları ve tuvaletlerdir. Bu bölümde hem hava hem de yüzey sterilizasyonu konusunda sorunumuzu tek bir cihaz ile çözmek mümkündür. Duo Protect Hava ve Yüzey sterilizasyon cihazı sayesinde, içerdeki hava sürekli şekilde sterilize edilirken, hareket sensörüne bağlı olarak devreye giren açık ışıma bölümü de kişilerin olmadığı zamanda çalışacak ve yüzeylerde oluşan bulaşıcı hastalıklara neden olabilecek tüm etkenleri ortadan kaldıracaktır.

Yeni normalleşme süreci içerisinde hayatımızın her alanında tedbirler almak ve hayatımızı tedbiri elden bırakmadan ve yeni gereksinimlere göre var olan çözümleri kullanarak devam ettirmek zorundayız. Gençlerimizin en mutlu günlerinde daha huzurlu ve güven içerisinde hayatlarını birleştirmeleri için ürünlerimizin ihtiyaçlarınıza çözüm olmasını ümit ederiz.