• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/uvcdezenfeksiyoncihazlari
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905496607715
 • https://www.twitter.com/uvcsistemleri
 • https://www.instagram.com/uvcdezenfeksiyoncihazlari/?hl=tr
 • https://www.youtube.com/channel/UCf5eauiGZUw3qoqr6D2ZxwQ
     English
  • UVC Hava ve Yüzey Temizleme Sistemleri
  • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
  • UVC Dezenfeksiyon Sistemleri

Anasayfa


     LEO El Dezenfektan Kiosku

   
        Detaylar
 
 
Detaylar

LEO El Dezenfektan Kiosku

Covid-19 ile mücadelede Sağlık Bakanlığının kamu ve özel sektör kuruluşlarından talep ettiği en önemli ve ilk donanım el dezenfektanıdır. Hemen hemen her bina girişinde, mağaza girişlerinde, bina katlarında karşımıza el dezenfektanları çıkmaktadır. Ancak bu dezenfektanların bulunmasını zorunlu kılan bakanlığımızın dezenfektanın şekliyle ilgili bir standardı maalesef yoktur ve bu nedenle her yerde gerek sensörlü, gerek el veya ayak ile basmalı dezenfektan cihazlar kullanılmaktadır. Aynı zamanda yine covid 19 ile ilgili uyarı panoları, bilgilendirme panoları gibi birçok konu bakanlığımızın talebi üzerine zorunlu hale gelmiştir. Bununla birlikte birçok yere girerken ateş ölçümü yapılmakta ve kişilerin vücut ısıları kontrol edilmektedir. Maskesi olmayan kişilerin girişlerde uyarılması ve maske takmanın zorunluluğunu hatırlatmak üzere en az 1 de personel istihdamı söz konusudur. 

Leo Kiosk ile bu bütün ihtiyaçları bir arada çözebilir ve bu mücadelede ihtiyaç duyduğumuz birçok ürün yerine tek bir ürün ile avantajlar elde edebilirsiniz.

Leo Kiosk öncelikle üzerinde bir reklam veya bilgilendirme içerikli görsel veya video oynatabilen LCD bir ekrana sahiptir. Bu sayede birçok sponsor firmanın reklam mecrası arayışına yardımcı olabilecek bir reklam panosu görevini taşıyarak kendi kendini finanse eden, hatta uzun vadede gelir getirebilecek bir yatırımdır. Mağazaların ürün ve reklam tasarımlarını yükleyerek mağazalarının girişinde son derece etkili bir şekilde sunum yapabileceği bir tanıtım mecrasıdır aynı zamanda.

Diğer yönden, istenirse üzerinde bir bilgilendirme yazısını da gösterebilir ve böylece girişlerde, azami ziyaretçi sayısı, covid19 ile mücadelede 14 kural, maske uyarısı ve benzeri her türden panoyu tek başına üzerinde taşıyabilecek bir imkana sahiptir. Bu sayede birçok panoyu koymak ve görüntü kirliliği yaratmak yerine tüm uyarıları tek bir noktada birleştirmek ve her çıkan yeni uyarıya pano yaptırma zahmetinden ve harcamasından kurtulabilirsiniz.

Aynı zamanda giren kişileri saymak, ateşini ölçmek, maskesini kontrol etmek gibi işler için istihdam edilen fazla personelin de maliyetinden kurtulmak mümkündür. Çünkü Leo Kiosk üzerinde taşıdığı termal kamera ile uzaktan ateş ölçümünü yaparken, yüz tanıma sistemi tarafından da maske kontrolü yapılır. Bu kontrol esnasında kişiler ayrıca cihazın üzerindeki dezenfektan bölmesinden ellerini hijyenleyebilir ve tamamen temassız, sosyal mesafe kuralına uygun bir şekilde, binalara giriş yapabilirler. Cihaza opsiyonel olarak maskematik eklenebilir ve maskesi olmayan kişilerin nakit veya kredi kartı ile maskelerini kutulu şekilde temin edebilme imkanı sağlanabilir.

Özetle, taksit taksit para harcayarak birçok pano ve dezenfektan yerleştirebilir ve bunları bir süre sonra deformasyondan ötürü değiştirmek veya yenilemek zorunda kalabilir, ve tüm yaptığınız harcamaya karşılık geri getirisi olmayan, görüntü kirliliği yaratan, insana ihtiyaç duyan bir sistem yürütebilir veya şık tasarımlı bir kiosk ile müşterilerinizi karşılayabilir, onların uzaktan ateşini ölçebilir, dezenfektan ile ellerini hijyenleyebilir, maskesi olmayanları uyarıp hatta gerektiğinde maskesini hemen almasını sağlayabilirsiniz. Tüm bunları yaparken kendi ürünlerinizin veya firmanızın tanıtımını yaparak kendi reklam harcamanızı kendi mecranıza taşıyabilir, ya da işletmeciyseniz kiracılarınızdan alacağınız reklamları bu mecrada sunarak gelir elde edebilirsiniz.

Leo Kiosk ile sadece ziyaretçilerinizin değil personelinizin de girişlerinde bu faydaları sağlayabilirsiniz. Üstelik turnike, fotoselli kapı veya kilitli kapıların Leo Kioska bağlı çalışmasını sağlayabilir ve  ateşi yüksek veya maskesiz kişilerin içeriye girmesini engelleyebilirsiniz. Tutacağınız kayıt ile de personelinizin günlük ateş ölçümü bilgilerini geriye dönük kontrol etme imkanına sahip olabilirsiniz.

Ucuz ama günü kurtaran çözümler ile belki bu dönemi geride bırakmış olabilirsiniz ancak bu pandemi sürecinden yeni normale geçişte birçok kural ve yenilik hayatımızın bir parçası olacak ve o zaman günü kurtarmak yerine, işletmelerinizin itibarını yükseltecek, girişlerinizi daha şık ve sade gösterecek ve uzun vadede gider arttırmak yerine gelir getirecek bir çözüm arayışı içerisine gireceksiniz.

O gün geldiğinde görüşmek ümidiyle….

Ürün Fonksiyonları

Ateş Ölçme

Bilgilendirme /Reklam Ekranı

El Dezenfektanı

Maske Uyarısı

Kişi sayacı

 

Teknolojik Yetenekler

IoT Cihaz Teknolojisi

No Touch - Temassız

KVKK Uyumlu

Bulut Teknolojisi Kabiliyeti

Hijyen-Dezenfeksiyon Erişim

Doğru Bilgilendirme

Dijital İletişim

 

Kullanım Alanları

Havaalanları

İstasyonlar

Meydanlar

AVM

İş Merkezleri

Kamu Kurumları

Hastaneler

Bankalar

Plazalar

Eğitim Kurumları

 

Avantajlar

Reklam getirisi

Personel Tasarrufu

Etkin Giriş Kontrolü

El Dezenfeksiyonu

Thermal ateş ölçümlemesi

Maske Kontrolü

Kişi Sayma

Kayıt Tutma

Şık Tasarım